Štítina-Budišov  3:4 (2:2)

Ke svému druhému zápasu zajížděla naše mladší přípravka do Štítiny, kde měla zabojovat o první bodíky v této sezóně. Soupeře ze Štítiny jsme doposud neznali, a tak jsme nevěděli, co od něj očekávat, každopádně jsme odjížděli s jasným cílem vyhrát a tři body si dovézt domů. Začátek zápasu hodně napověděl o našich možnostech a šancích. Domáci jsme od úvodního hvizdu herně přehrávali, měli jsme více ze hry a také jsme měli mnoho šancí ke vstřelení branky. To vyvrcholilo až v polovině prvního poločasu, kdy se po pěkné individuální akci gólově prosadil Marek Malák. Poté začali i domácí trochu víc bojovat a výsledkem byl vyrovnávací gól na 1:1. Netrvalo dlouho a opět jsme šli do vedení po úniku a přesném zakončení Davida Greška. Poločas přece jen skončil 2:2, kdy jsme po jedné z mála chyb v obraně dostali vyrovnávací branku.

Druhý poločas jsme nezačali příliš dobře, jelikož jsme záhy dostali branku na 3:2, a tak jsme měli co dohánět. Náskok soupeře jsme brzy dohnali a přidali jsme i vítěznou branku, o které se postaral svým hattrickem úžasně hrající David Greško. Byly to velké nervy až do konce zápasu se šťastným koncem pro naše statečné chlapáky, kteří si toto vítězství opravdu vybojovali a zasloužili. Děkujeme všem klukům, rodičům a známým, kteří nás jeli podpořit a fandili skvěle celý zápas.

Pochvalu zaslouží celé mužstvo, ale speciální pochvalu si zaslouží tito čtyři hráči: kapitán mužstva Tomáš Bíra, Marek Malák, David Greško a Pavel Matlák.

Sestava tohoto zápasu:

Daniel Dvořák, Pavel Matlák, Tomáš Bíra, David Greško, Marek Malák

Lukáš Hrčka, Matyáš Kadlec, Vojtěch Zbořil, Filip Indrák, Dalibor Huťa

Spolupráce Marka Maláka s Davidem Greškem vedla ke všem našim vstřeleným brankám. Oba si zaslouží velkou pochvalu!

Tomáš Bíra podal vynikající výkon a byl jedním z nejlepších hráčů zápasu.

Nezbytné instrukce před druhým poločasem :-)

David Greško dal tři branky (hattrick) a statečně bojoval o každý míč. V pozadí v brance můžeme vidět Lukáše Hrčku, který odchytal celý druhý poločas  a vystřídal tak Daniela Dvořáka, který si druhý poločas zahrál v útoku.

Na snímku Dalibor Huťa při penaltovém rozstřelu.

Vítězný pokřik po zaslouženém a vybojovaném vítězství ve Štítině.