Mokré Lazce - Budišov  5:5 (3:1)

Mokré Lazce byli našim dalším soupeřem, se kterým jsme sehráli mistrovské utkání na jejich půdě. Už delší dobu nás sužuje epidemie neštovic, a proto nám chybí několik skvělých hráčů, kterým přejeme brzké uzdravení! :o)

I když jsme k tomuto zápasu odjížděli oslabeni, věřili jsme v dobrý výsledek a chtěli jsme si z Mokrých Lazců dovézt vítězství.

První poločas byl bohatý na šance na obou stranách, ve kterých byli ale v proměňování úspěšnější domácí. A tak i přes výborný výkon našeho golmana Lukáše Hrčky jsme obdrželi tři branky a vstřelili jsme pouze jednu zásluhou Jakuba Dvořáka.

Ve druhém poločase jsme byli lepším mužstvem my, vytvářeli jsme si spoustu brankových příležitostí a naši kluci bojovali opravdu o každý míč. Také jsme zpřesnili přihrávky a konečně proměnili i šance a otočili zápas zásluhou Marka Maláka, Čestmíra Veselky a Jakuba Dvořáka na 5:4. Tento stav jsme bohužel neudrželi a na konečných 5:5 vyrovnal domácí hráč z přímého kopu.

V letošní sezóně to byl zatím náš nejlepší výkon, kterým nás kluci nejen potěšili, ale také dokázali, že jsou připraveni i do dalších zápasů, a proto si celé mužstvo zaslouží obrovskou pochvalu!!

Na závěr by jsme rádi poděkovali i našim fanouškům. Děkujeme! :o)

 

Střelci:

Marek Malák 2x, Jakub Dvořák 2x, Čestmír Veselka

 

Sestava tohoto zápasu:

Lukáš Hrčka, Pavel Matlák, Čestmír Veselka, Jakub Dvořák, Marek Malák

Samuel Kraus, Pavel Kopeček, Vojtěch Zbořil, Dalibor Huťa