SFC Opava "B" - Budišov  3:1 (2:0)

K dalšímu zápasu jsme zajížděli na horkou půdu dobře hrajícího SFC Opava. Hrálo se za velmi pěkného počasí na hlavním stadionu SFC Opava, z čehož naši kluci měli určitě velký zážitek, který se bohužel projevil po celý první poločas. Domácí nás předčili po všech stránkách a tudíž nebylo divu, že jsme po prvním poločase prohrávali 2:0, i když za zmínku stojí, že za stavu 1:0 pro domácí jsme neproměnili 100% šanci, kterou měl Aleš Poledna. Druhý poločas už byl o mnoho lepší z naší strany a také díky tomu jsme konečně vstřelili i branku, kterou Tomáš Matýsek po pěkné individuální akci snížil na konečných 3:1 pro domácí.

Dobrý obranný zákrok, kterým Matěj Němeček zmařil šanci soupeře.

V penaltových rozstřelech jsme si konečně vedli mnohem lépe, než v předchozím zápase.

Na snímku velmi pěkně proměnil svou penaltu David Greško.