Budišov - Vítkov 2:6 (1:4)

Domácí nastoupili k tomuto derby s jasným cílem a tím bylo udržet si prozatímní neporazitelnost a porazit mužstvo z Vítkova a tím si do tabulky zapsat další 3 body. Naši kluci nastoupili bez jedné opory základní sestavy a tím byl Aleš Poledna a na hřišti to bylo znát. Jeho bojovnost nám chyběla zejména v prvním poločase, kdy se zápas rozhodl. Hosté k nám přijeli velmi dobře připraveni i s jejich nejlepším hráčem Dominikem Kučou a bylo to také velmi poznat. Místo zraněného Kamila Zbořila se do branky k tomuto těžkému zápasu postavil Tomáš Matýsek a od začátku zápasu měl hodně práce, protože hosté nastoupili velmi aktivně a i když šance byly na obou stranách, přece jen v zakončení byly úspěšnější hosté a tak zaslouženě po prvním poločase vedli 1:4. Naši jedinou branku v první půli vstřelil po chytře kopnutém rohovém kopu Erik Ferenc. Začátkem druhého poločasu jsme opět obdrželi branku a už to z našimi kluky vypadalo hodně špatně. Ovšem pár minut po obdržené brance, to byl opět Erik Ferenc, který vykřesal naději na zvrat v zápase. Ten se nakonec nekonal a tak měli poslední slovo opět hosté z Vítkova, kteří zakončili tento zápas svou šestou brankou v naši síti.

Matěj Holubek a jeho pokrytí protihráče.

Seba při jedné ze svých akcí škoda jen že to tam nespadlo...