Slavia Opava "B" - Budišov  1:6  (0:2)

Sezónu 2011/2012 jsme ukončili zápasem v Opavě, kde jsme nastoupili s posledním mužstvem tabulky a tím byla Slavia Opava „B“. Jelikož domácí mužstvo za celou sezónu nasbíralo pouze 1 bod, bylo jasné, že tuto sezónu chceme ukončit vítězstvím a 3 body si odvézt domů. Tím si také zajistit 5. místo v tabulce.

I když jsme postrádali některé hráče základní sestavy (Matěj Holubek, Matěj Němeček, Aleš Poledna), dokázali jsme je nahradit jinými, velmi dobře hrajícími kluky.

Na levý kraj zálohy se v tomto zápase postavil Lukáš Schramm, který hrál svůj poslední zápas za Benjaminky, stejně jako Tadeáš Čupák a tento zápas nehrající Matěj Němeček. Od začátku zápasu jsme udávali tempo hry a bylo otázkou času, kdy se prosadíme gólově.

Největší naše šance se rodily právě po levé straně a to hlavně zásluhou vynikajícího výkonu Lukáše Schramma, který odehrál nejlepší zápas v této sezóně a podal svůj nejlepší výkon. Byl to také tento hráč, který brzy otevřel skóre krásnou střelou k tyči.

Dalo by se říct, že celý první poločas se hrálo jen na jednu branku a výsledkem toho byl náš další gól, který za záda domácího brankáře vsítil dobře hrající Tomáš Matýsek.

Do druhého poločasu jsme nastoupili v trošku pozměněné sestavě. Do branky se postavil Daniel Dvořák a Kamil Zbořil zaujal místo v obranné linii.

Také naši nejmenší dostali v tomto zápase spoustu příležitostí a naši důvěru nezklamali.

Netrvalo dlouho a naši kluci přidali třetí a čtvrtou branku zásluhou Tomáše Matýska a Lukáše Schramma, kteří zvýšili skóre na 4:0. Zároveň nutno podotknout, že to byla druhá vstřelená branka jak Tomáše Matýska, tak i Lukáše Schramma v tomto zápase. Pátou naši branku po samostatném úniku přidal další skvěle hrající hráč zápasu a tím byl Jakub Dvořák, který střelou k tyči nedal domácímu brankáři sebemenší šanci. Po tomto góle jsme trošku polevili a soupeř toho dokonale využil, když snížil na 1:5. Ovšem poslední slovo jsme měli opět my, jmenovitě Kamil Zbořil, který pečetil naše vítězství šestým gólem.

Závěrem bychom rádi poděkovali našim fanouškům, kteří opět nezklamali, i když pršelo a nebylo příliš příznivé počasí a i v tomhle zápase, jako i po celou sezónu nás podporovali a výborně fandili. Naše poděkování také zaslouží kluci, kteří se tímto zápasem rozloučili s Benjamínkami a my jim přejeme mnoho úspěchů do další fotbalové kariéry. Také děkujeme všem našim odvážným chlapcům za celosezónní bojovnost, podané výkony a těšíme se na novou sezónu.

Lukáš Schramm(vpravo) se tímto zápasem rozloučil s benjaminkami. A svůj výborný výkon korunoval dvěma vstřelenými brankami. Jakub Dvořák(vlevo) hrál taky velmi dobře a přidal jednu branku. Uprostřed David Dostál, který sice branku nedal, ale hrál také velmi dobře.

Tomáš Matýsek odehrál dobrý zápas se Slavii Opava a prezentoval se dvěma góly.

Tomáš Měrka(vlevo) a Erik Ferenc(vpravo) svedli mnoho soubojů a za svou bojovnost si zaslouží pochvalu.

 

Hezké prázdniny!!!