Holasovice - Budišov

Naše další zápasová cesta vedla do Holasovic,povzbuzení z předešlého zápasu který jsme vyhráli 2-0 jsme doufali že bychom mohli přivezt tři body i z Holasovic.Počasí bylo super ani mráček,a na nás čekalo krasně připravené hřiště a fotbálek mohl začít.Do zápasu jsme šli oslabení o tři hráče základní sestavy,protože byli z mladšími žáky na mistrovském utkání v Bruntále.Od začátku jsme byli vyrovnaným týmem a chvílemi i lepší a proto už v 8min. se dostal do samostatného uniku Tomáš Matýsek,jenže domácí brankář ho vychytal a jak se říká nedáš dostaneš ve 12min. si David Dostál vybral slabší chvilku a po jeho chybě jsme prohrávali 1-0 , tak taky skončil první poločas.Do druhé půle jsme šli minimálně pro bod a tuďíž vyrovnat skore.Kluci bojovali a místy i měli větší procento držení míče,jenže po strátě míče u soupeřové branky jsme z protiutoku dostali druhý gol a ve 30min. jsme prohrávali 2-0.Ve 35min. jsme kopali roh a Tomáš Matýsek krásně zavěsil svůj druhý gol v této sezoně a my snížili na 2-1.Jenomže ve chvíli kdy jsme měli soupeře zatlačit jsme udělali opět chybu a domácí zvíšili na 3-1,ale my jsme pořád bojovali a zato přišlo snížení,když se opět po rohovém kopu trefil Matěj Němeček a rázem to bylo zase o jeden gol 3-2.Dvě minuty do konce jme se rozhodli že naší hru otevřeme a zkusíme,alespoň vyrovnat bohužel nám soupeř přidal z brejku ještě jeden gol dal výsledku konečnou podobu 4-2.Za bojovnost musím kluky pochválit, ale za chyby které jsme udělali v obraně je pochvalit nemohu přál jsem si tento zápas vyhrát,ale bohužel snad příště dodal trenér p.J.Dvořák po zápase...

Rozcvička před zápasem v Holasovicích.

Kluci se snažili a bojovali o každý míč. Chvílemi měli i větší procento držení míče.

Jedna z branek, které jsme Holasovicím vstřelili. Gólově se prosadili Tomáš Matýsek a Matěj Němeček.

Na snímku zachycen Dalibor Huťa při penaltových rozstřelech.

Pěkný záběr a ještě hezčí zákrok našeho skvělého golmana Kamila Zbořila při penaltových rozstřelech.

Naše nová posila Barča Hrabinová, která nám dokazuje, že i holky můžou být dobré fotbalistky.