Budišov - Malé Hoštice  1:4  (1:2)

K poslednímu domácímu zápasu k nám přijel soupeř z horní části tabulky, ale i přesto jsme očekávali vyrovnaný vývoj zápasu a chtěli jsme tento zápas vyhrát.

Soupeřovi trenéři, vedoucí mužstva i jejich fanoušci byli tímto zápasem příliš přemotivováni a snažili se po celý zápas vytvářet dusnou atmosféru. Nás to ale nijak nepoznamenalo a k zápasu jsme nastoupili sebevědomě a v prvním poločase jsme soupeře herně přehrávali, i když to byl soupeř, který vstřelil první branku zápasu. Ani po tomto gólu jsme nepolevili, ale naopak byli jsme to my, jmenovitě Tomáš Matýsek, který poslal míč za záda soupeřova brankáře i s trochou štěstí a vyrovnal na 1:1.

Poté jsme to byli opět my, kteří se dostávali do velkých šancí, ale bohužel jsme 5 minut před koncem prvního poločasu nastřelili pouze tyčku a podle známého hesla: „Nedáš, dostaneš“ jsme z protiútoku dostali druhou branku a tím skončil první poločas.

Ve druhém poločase soupeř vyrovnal hru a naši kluci se dostávali pod tlak. Také díky tomu, že měli soupeřovi hráči více síly a bohužel si vytvářeli více brankových příležitostí, inkasovali jsme ještě dvě branky, kterými hosté rozhodli o jejich jasném vítězství, i když tomu počáteční vývoj zápasu příliš neodpovídal.

Závěrem nutno poděkovat všem klukům za bojovnost a obětavý výkon.

V tomto zápase jsme si vytvořili mnoho šancí, bohužel gólově jsme proměnili jen jednu.

Na snímku zachycen David Greško při penaltových rozstřelech.