Kylešovice - Budišov  6:2 (2:1)

K zápasu do Kylešovic jsme odjížděli se zvýšeným sebevědomím po vítězství v přátelském zápase nad Moravský Berounem. Jak se ale po sléze ukázalo, spíše nám to uškodilo, než pomohlo. Naši kluci se od začátku utkání na hřišti hledali, míče jen odkopávali a nebyli jsme schopni ani jedné pořádné nahrávky a to jsme hráli se soupeřem, který byl hratelný a se kterým jsme mohli odehrát vyrovnaný zápas.

První poločas po zásluze vyhrál domácí 2:1 a naši jedinou branku vstřelil Dalibor Huťa.

Ve druhém poločase se obraz hry moc nezměnil, i když jsme skórovali. Byl to Marek Malák, který vyrovnal z přímého volného kopu. To bylo ale bohužel z naší strany v tomto zápase vše. Poté jsme hráli už jen ten křečovitý fotbal z prvního poločasu a soupeř toho dokonale využil a vstřelil nám čtyři branky, kterými rozhodl o jasném a zaslouženém vítězství domácích.

A tak poděkování zaslouží jen naši výborní fanoušci, kteří s námi jeli v hojném počtu. Děkujeme :o)