Kylešovice - Budišov

V pátek 25.5. 2012 jsme odehráli odložený zápas v Kylešovicích na umělé trávě. Na první pohled nás zaujal velmi pěkný sportovní areál, kde jsme viděli nejen fotbalové hřiště s umělou trávou, ale také hřiště hokejové a voleybalové plné mladých sportovních nadšenců. Naši kluci byli tím, co viděli unešeni a zároveň je to velmi motivovalo k zápasu, který je čekal s domácími fotbalisty, kteří jsou v tabulce na předposledním místě.

Jelikož i mužstvo Kylešovic má mnoho žáčků mladší přípravky, tak jsme se předem dohodli, že kromě zápasu starší přípravky odehrají svůj přátelský zápas i naši nejmenší nadějní fotbalisté, o kterých v budoucnu určitě ještě uslyšíme :)

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Kylešovice - Budišov  0:4 (0:2)

Horní řada zleva:

Daniel Siažik, Jiří Sventek, Tadeáš Čupák, Matěj Němeček, Kamil Zbořil, Aleš Poledna, Tomáš Matýsek

Dolní řada zleva:

Jakub Dvořák, Tomáš Měrka, David Dostál, Matěj Holubek, David Greško, Erik Ferenc, Pavel Matlák

Naši kluci posíleni předzápasovým zážitkem nastoupili do zápasu velmi disciplinovaně, s chutí podat co nejlepší výkon a odvézt si z Kylešovic 3 body.

První poločas se odehrával jasně v naší režii a svým tlakem jsme soupeře nejen herně přehrávali, ale také jsme si vytvářeli spoustu brankových příležitostí, které jsme zúročili dvěma krásnými brankami, o které se zasloužili Daniel Siažik a Matěj Holubek.

Do kabin jsme tedy odcházeli velmi spokojeni s dvoubrankovým vedením. O přestávce trenér J. Dvořák nabádal kluky k ostrému startu ve druhém poločase, aby co nejdříve rozhodli tento zápas v náš prospěch.

Kluci do puntíku splnili jeho požadavky a svým velmi kvalitním výkonem a přístupem nedali domácímu mužstvu sebemenší šanci na zvrat v tomto zápase.

Naopak jsme to byli my, kdo přidal zásluhou dobře hrajícího Daniela Siažika a Erika Ference další dvě branky, které rozhodly o tom, že tři body si odvezeme sebou domů.

Na snímku zachycen Daniel Siažik, který odvedl dobrý výkon a k tomu přidal i dvě branky.

Jedna z mála šancí domácího mužstva, která jim však gólovou radost nepřinesla.

Pár slov o naší mladší přípravce a jejich prvním přátelském zápase...

Kylešovice - Budišov  9:4 (4:1)

Ondřej Roháč, Barbora Hrabinová, Matěj Čupák, Vojtěch Zbořil, Ondřej Zichala, Marek Malák, Dalibor Huťa, Vladimír Metelka, Filip Indrák

Tomáš Bíra, Čestmír Veselka, Pavel Kopeček, Ondřej Huťa, Roman Macíček, Jakub Pecník, Vojtěch Čelka a brankář Daniel Dvořák

Ke svému prvnímu přátelskému zápasu vyběhli na umělou trávu v Kylešovicích i naši nejmenší fotbaloví žáčci.

Hrálo se v počtu 1+5 a my jsme měli k dispozici 16 žáčků mladší přípravky, které trenér K. Salles postupně střídal.

Ze začátku jsme působili velmi zakřiknutým dojmem, až do chvíle, než nastoupila pětka vedená Markem Malákem, která hrála velmi dobře a také se zasloužila o všechny naše branky. Nicméně pochvalu zaslouží všichni naši nejmenší fotbalisti, protože hráli velmi statečně, bojovali a snažili se. Zvláštní pochvalu zaslouží zejmnéna náš skvělý brankář Daniel Dvořák, který podal fantastický výkon a ukázal nám, že je do budoucna velmi nadějnou náhradou za Kamila Zbořila, který nás nezklame v žádném zápase. Důkazem, že naši nejmenší statečně bojovali je fakt, že z nepříznivého výsledku 1:4 po poločase dokázali v poločase druhém vyrovnat na 4:4. Ovšem ke konci zápasu jim trošku došly síly, ale také měli i trochu smůlu.

Právem jsme na naše nejmenší pyšní a s jejich výkonem velmi spokojeni.

Střelci našich gólů:   Marek Malák (3x), Barbora Hrabinová

Na snímku jeden z našich nejmenších žáčků Vojtěch Čelka s číslem 10.

Skvělý výkon Daniela Dvořáka a také Jakuba Pecníka, Pavla Kopečka a Vojtěcha Zbořila.