Budišov - Vítkov  2:0 (1:0)

Mužstvo, které nás čekalo v dalším kole bylo mužstvo z Vítkova, které se v tabulce řadí až za nás. Také podle toho jsme očekávali zisk tří bodů a tudíž naše první vítězství v jarní části. Také jsme doufali, že nám své umění konečně ukážou i naši střelci. Do prvního poločasu jsme nastoupili velmi sebevědomě s cílem, co  nejdřív vstřelit branku a tím získat výhodu na naši stranu. Od počátku utkání jsme měli viditelně více ze hry, více šancí a územní převahu. Naši kluci bojovali o každý míč a tím přicházely šance, kterých bylo stále víc a víc. Hosté hráli velmi staticky a jejich šance přicházely pouze po našich chybách a jen velmi ojediněle. Velmi dobrou příležitost k otevření skóre měl Daniel Siažik, ovšem jeho střela jen těsně minula hostující bránu. A tak jsme si na gólovou radost museli počkat až do chvíle, kdy se po krásné akci našich útočníků dostal sám před brankáře hostů Jakub Dvořák. Ten nedal brankáři sebemenší šanci a vstřelil první branku zápasu, kterou také skončil první poločas. Druhý poločas přinesl ještě více šancí na naší straně. Mezi střelce se mohli po svých šancích zapsat Lukáš Schramm, Matěj Holubek, Erik Ferenc i Tomáš Matýsek. Nicméně svou příležitost vsítit branku dokázal až Aleš Poledna, který krásnou střelou pod břevno opět nedal brankáři šanci a vedli jsme 2:0. Tímto výsledkem skončil i celý zápas, za který zaslouží poděkování hlavně naši kluci, kteří si vítězství zasloužili po velmi vydařeném výkonu. Doufejme, že forma našich kluků vydží i do dalších zápasů.

Na snímku Aleš Poledna, který si v tomto zápase vytvořil mnoho šancí. Jednu i gólově proměnil.

Matěj Holubek na hřišti doslova létal :)

Erik Ferenc bojoval a odehrál velmi dobrý zápas.